Siete proti holubom a iným vtákom

Starosti s holubmi na balkóne? Poznáme jednoduché a efektívne riešenia.

Iste sa pýtate prečo je práve Vaša nehnuteľnosť centrom náletov holubov, odpoveď je jednoduchá, holuby majú niekoľko pozícií, v ktorých sa počas svojho života pokúšajú zotrvať. Za prvú pozíciu považujeme miesto kde nocujú a hniezdia (toto miesto poskytuje ochranu pred vetrom a dažďom), druhou pozíciou je miesto, kde pozorujú dianie okolia za účelom nájdenia potravy. Analyzovaním vyššie uvedených faktorov si môžete zodpovedať na otázku, prečo sedia na Vašom balkóne, v podkroví a iných miestach, ktoré považujú za svoje teritórium. Inštalujeme hroty proti holubom a ďalším vtákom.

Riešenia sú viaceré:

Inštalácia hrotov
Hroty zabraňujú holubom a iným vtákom dosadať na parapety, balkóny, ríny či balustrády. Inštalácia hrotov zabezpečí trvalú ochranu proti holubom bez ďalšej údržby. Hroty sú z nerezu, nedochádza ku korodovaniu a opticky neprekážajú.

Inštalácia siete
Často využívaný spôsob ochrany nehnuteľností proti holubom. Natiahnuté siete zabraňujú akémukoľvek prístupu. Medzi výhody patrí ľahká údržba a dlhá životnosť. Otvory na sieti sú primerané k veľkosti holuba a tak nezhoršuje výhľad.

Dezinfekcia a čistenie holubieho trusu
Dozaista viete, že trus holubov je plný roztočov a vírusov spôsobujúcich pľúcne ochorenia. Práve pri jeho čistení môže dôjsť k infikovaniu pľúc a ku nepríjemným kožným problémom. Poraďte sa pred odstránením trusu s odborníkom z našej spoločnosti. Dokážeme Vám nie len poradiť, avšak aj zabezpečiť ekologickú likvidáciu a odvoz trusu.

© Verve Facility Services s.r.o.
Top